Elite Video - Професійна відео-фото зйомка
  • Якщо дорожче то краще? Наша відповідь - НІ!
  • ЗАВЖДИ пропускайте оператора вперед, перш ніж увійти куди або самим. Ваші спини на відеоролику не принесуть вам радості. 
  • Багато людей, на своєму весіллі, сподіваються на друзів, які прийдуть з фотікамі і камерами в мобільнику. Прагнучи заощадити на відеозйомці, сподіваються, що друзі все це знімуть на відео і це буде вистачає. АЛЕ, після перегляду цих "дружніх" і не зовсім тверезих кадрів, наречений і наречена залишаються просто ні з чим. Тому що   якість зйомки - жахливе. Із за цього всі спогади практично про таку подію виглядають не в кращому вигляді. Молодята - не економте на відеозйомці свого весілля, та і будь-якого іншого заходу. Довірте це людям, які знають свою справу в відеозйомці.  
  • Світло - дуже важлива складова будь-якої відеозйомки. Часто використовуване світло - це накамерний, тобто невеликий спец ліхтар на самій відеокамері. Не бійтеся того, що він світить вам в очі. Це спочатку (перші 5 хвилин) він сліпить вас і доставляє дискомфорт. Це тимчасове явище, поки ваші очі не звикнуться. Пам'ятаєте - хороше освітлення дає ідеальний результат при відеозйомці.
Elite Video - Професійна відео-фото зйомка Незабобонних людей в Україні майже немає. Але якщо Ви й не вірите у весільні прикмети, ознайомитися з ними всеодно цікаво. Однак не беріть забобони близько до серця. Адже своє щастя творите особисто Ви, а не прикмети!!! 
  • Найвдалішим часом для одруження вважається осінь. 
  • За народними повір'ями вибір місяця одруження багато в чому визначає долю майбутньої сім'ї. 
    Так святкувати весілля в січні - рано овдовіти,
    Лютому - жити в злагоді, 
    Березні - жити на чужині, 
    Квітні - задовольнятися непостійним щастям, 
    Травні - до поневірянь і хвилювань,
    Червні - до щасливого подружнього життя,
    Липні - до злетів і падінь,
    Серпні - до кохання і дружби у стосунках,
    Вересні - до тихого і спокійного шлюбу, 
    Жовтні - до важкого життя,
    Листопаді - до заможного життя, 
    Грудні - до зміцнення кохання з роками. 
  • Необхідно також уважно поставитись до вибору дня тижня для одруження. Так понеділок обіцяє подружжю міцне здоров'я, вівторок - багатство, середа - щастя, четвер - втрати, п'ятниця - труднощі, субота - невдачу, неділя - Боже благословення.
    Краще одружуватись пополудні, такі шлюби вважаються вдалішими і тривалішими. 
  • Гарною прикметою в день весілля є дощ.
  • Якщо ж дме сильний вітер - життя молодих буде вітряним. 
  • Сніжна погода - до заможного благополучного життя. 
  • Щоб шлюб був вдалим, молодята не повинні бачити один одного зранку в день весілля. Бажано також, щоб наречений не бачив сукні своєї обраниці до дня одруження. 
  • Обручки мають бути круглі і гладкі, без різьблення, насічок і каменів, щоб і життя складалося гладко. 
  • Масивні весільні обручки - до багатства, статків. 
  • Одружуватись з батьківськими обручками - повторити їхню долю.
  • Нікому не можна давати міряти обручки ні до, ні після весілля. А от ненароком доторкнутися до обручок молодих на весіллі - до святкування власного.
  • Якщо, надягаючи обручку, впустити її - бути зраді. Після весілля обручку краще якомога рідше знімати.
  • В день весілля наречена має одягти на себе щось нове, щось старе, щось позичене і щось блакитне (бодай зробити пару прихованих стібків синьою ниткою - від зурочень). Сукня нареченої має бути суцільною, а не корсетом зі спідницею, щоб не було у дівчини розділеного життя. Спідня білизна - тільки білою. Взуття - неодмінно із закритим носиком і п'ятою, і без шнурівок.
  • Намагайтеся не порвати весільну сукню впродовж свята, а якщо вже таке сталося, не зашивайте її. Після весілля сукню не можна продавати, бо "продаси" своє щастя.
  • Щоб нареченій добре жилося у шлюбі, сережки їй надягає щаслива заміжня подруга. Не можна одягати перли на весілля - це до сліз нареченої. Ніяких прикрас на руках не повинно бути.
  • Щоб молоді не потребували грошей, наречений в день весілля має покласти в правий черевик монету. 
  • Букет нареченого наречена не повинна випускати з рук протягом всього дня. В особливих випадках його можна дати потримати нареченому чи матері. Лише за весільним столом дозволяється поставити його перед собою, а ввечері слід забрати до спальні. Вважається: випустиш букет, і щастя може злетіти як птах. 
  • Не можна їхати до церкви чи РАГСу прямою дорогою, треба обирати складні шляхи, щоб заплутати нечисту силу. Необхідно уникати по дорозі кладовищ. 
  • Гучні сигнали автомобіля також відлякують злих духів.
  • Не можна озиратися! 
  • Якщо перед РАГСом молодята з'їдять одну шоколадку на двох - життя буде солодким. 
  • Після виходу з церкви потрібно якнайдовше мовчати. Хто перший заговорить - той і буде довіку підкорюватись своїй половинці. Після вінчання молодим потрібно подивитись в одне дзеркало до дружнього і щасливого життя. 
  • При виході з церкви чи РАГСу потрібно обсипати молодих рисом на життя в достатку, монетами - на заможність, пшеницею - на плодючість, цукерками - на солодке життя. 
  • Щоб не сваритися в шлюбі, молоді розбивають тарілку і разом переступають через сколки. 
  • Обов'язково розбийте перший келих з-під шампанського на щастя. 
  • Охочим зловити букет нареченої необхідно запропонувати заздалегідь заготований "фальшивий, схожий на букет нареченої. Та дівчина, яка його впіймає, наступною вийде заміж. 
  • Після весілля наречена повинна обов'язково зберегти фату. Нею в майбутньому можна накривати хвору дитину для швидшого одужання. 
  • Весільний торт розрізає наречена, наречений підтримує ніж. Шматок торта з основним малюнком молодий кладе на тарілку своїй дружині, наступний шматок вже наречена підносить чоловікові. Цей обряд до злагоди і взаємодопомоги.
  • Хто переступить поріг спільного будинку першим, той і буде господарем. Тому краще, якщо наречений перенесе свою молоду дружину через поріг на руках. 

Та навіть зігравши весілля "по-науці", не можна ручатися, що молоді житимуть як у казці. То ж не лякайтеся, якщо пропустите якусь прикмету, адже найголовніша умова для щасливого шлюбу - одружитися з коханою і дорогою вам людиною.

Свадебный гороскоп на январь 2014 года.

Свадьба – событие яркое и ответственное. И, естественно, хочется все учесть и предусмотреть, чтобы она не только оставила после себя восторженные воспоминания, но и стала началом по-настоящему счастливой семейной жизни.

Не последнюю роль в предсвадебных хлопотах играет и выбор дня регистрации или венчания. На протяжении тысячелетий люди подбирали дату для бракосочетания, подчиняясь то природе, то теософским воззрениям.

В древности ориентиром служило движение Луны, потом – церковный календарь, а в наши дни мы исходим из того, во что больше верим. Кто-то предпочитает привязывать момент свадьбы к числам, на которые указывают христианские каноны, кто-то больше полагается на мнение астрологов и нумерологов, а кто-то просто выбирает красивую дату.

Итак, перечисляем лучшие даты для бракосочетания в 2014 году.
 
Свадьбы и православный календарь
Если вы – человек верующий, то, скорее всего, будете выбирать дату свадьбы, ориентируясь на православный календарь. 

По христианским канонам нельзя венчаться (а, по мнению многих священников, и заключать мирской брак) во вторник, в четверг и в субботу, а также в многодневные посты и в некоторые православные праздники. Для наглядности перечислим запрещенные даты и периоды для 2014 года:

Праздники:
Рождество Христово – 7 января
Крещение Господне – 19 января
Сретение Господне – 15 февраля
Масленичная неделя – с 24 февраля по 2 марта
Благовещение – 7 апреля
Пасха – 20 апреля
Пасхальная неделя – с 21 по 26 апреля
Вознесение Господне – 29 мая
Троица – 8 июня
Преображение Господне – 19 августа
Усекновение главы Иоанна Предтечи и день накануне – 10 и 11 сентября
Рождество Пресвятой Богородицы – 21 сентября
Воздвижение Креста Господня и день накануне – 26 и 27 сентября
Введение в храм Пресвятой Богородицы – 4 декабря

Посты:
Рождественский пост – с 1 по 6 января и с 28 ноября 2014 года по 6 января 2015 года
Великий пост – с 3 марта по 19 апреля
Петров пост – с 16 июня по 11 июля
Успенский пост – с 14 по 27 августа

Наиболее благоприятные даты для венчания:
Зимой: от Крещения до Масленицы – с 20 января по 23 февраля, кроме сплошных седмиц, праздников, вторников, четвергов и суббот
Весной: первое воскресенье после Пасхи – 27 апреля (Красная горка)
Летом: период между Петровым и Успенским постами – с 12 июля по 13 августа, кроме вторников, четвергов и суббот
Осенью: любой день, кроме праздничных, указанных выше, и вторников, четвергов и суббот 

Получается, что если мы исключим все посты, праздники, сплошные седмицы, а также вторники, четверги и субботы, то благословленным браком можно сочетаться в следующие дни:
Январь: 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31
Февраль: 2, 3, 5, 7, 17, 19, 21
Март: таких дней нет
Апрель: 27, 28, 30
Май: 2, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 30
Июнь: 1, 2, 4, 6
Июль: 13, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30
Август: 1, 3, 4, 6, 8, 10 (однако по народным поверьям свадьба в этот день может привести к катастрофе), 11, 13, 29, 31
Сентябрь: 1, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 28, 29
Октябрь: 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13 (возможность венчания в этот день уточняется в храме, в котором планируют провести обряд), 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31
Ноябрь: 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26
Декабрь: таких дней нет 

Если вы все делаете, сверяясь с гороскопом, то обратитесь к профессиональному астрологу, и он подберет вам лучший день для свадьбы, ориентируясь на натальные карты – вашу и вашей второй половинки.

Если же вы решите самостоятельно выбрать дату для бракосочетания, то стоит помнить: самыми благоприятными днями для вступления в брак считаются 3-и, 6-е, 7-е, 10-е, 12-е, 17-е и 21-е лунные сутки. Однако желательно, чтобы они совпадали с нахождением Луны в знаке Тельца, Рака или Весов. Тогда ваша семейная жизнь будет долгой и счастливой. 

В 2014 году наиболее удачные дни для свадьбы, согласно лунному календарю, следующие:
Январь: 10 (Луна в Тельце), 21 и 22 (Луна в Весах)
Февраль: 5 (Луна в Тельце), 10 (Луна в Раке), 19 (Луна в Весах)
Март: 6 (Луна в Тельце), 10 (Луна в Раке), 17 (Луна в Весах)
Апрель: 1 (Луна в Тельце)
Май: 4 (Луна в Раке), 10 (Луна в Весах), 30 (Луна в Раке)
Июнь: 8 (Луна в Весах)
Июль: 31 (Луна в Весах)
Август: 1 (Луна в Весах), 15 (Луна в Тельце)
Сентябрь: таких дней нет
Октябрь: 10 (Луна в Тельце), 14 (Луна в Раке)
Ноябрь: таких дней нет
Декабрь: 3 (Луна в Тельце), 8 (Луна в Раке), 30 (Луна в Тельце)

Вы можете также назначить бракосочетание на 3-и, 6-е, 7-е, 10-е, 12-е, 17-е и 21-е лунные сутки, если в эти дни Луна находится в Рыбах, во Льве или в Стрельце. Однако в этом случае соотносите дату со своими реальными жизненными обстоятельствами:
Если поводом для свадьбы послужила беременность невесты или если пара встречается (живет гражданским браком) более 5 лет, а также при заключении брака по расчету выбирайте Луну в Рыбах.
Если вы планируете богатое торжество с огромным количеством гостей, то отдайте предпочтение Луне во Льве.
Если в день бракосочетания вы сразу же после регистрации и небольшого застолья хотите отправиться в свадебное путешествие или собираетесь на эту же дату назначить подписание брачного договора, то лучше выбрать Луну в Стрельце.

Кроме того, в наступающем году благоприятным временем для свадьбы станет период с февраля по май и декабрь. Именно в эти месяцы стихия года Дерево наиболее активна, то есть любые начинания будут удачными.

При этом астрологи рекомендуют учитывать еще несколько нюансов: 
Неблагоприятными для свадьбы днями считаются моменты вхождения Луны в новую фазу, то есть новолуние, 1-я четверть, полнолуние и 4-я четверть (в нашем перечне по месяцам мы их уже исключили).
Нежелательно вступать в брак в дни солнечных и лунных затмений. В 2014 году это 29 апреля и 23 октября (солнечные затмения), 15 апреля и 8 октября (лунные затмения).
 
При выборе даты особое внимание стоит обратить на пятницу – ей покровительствует Венера, и на воскресенье – она находится под влиянием Солнца. Браки, заключенные в эти дни недели, обещают быть крепкими и долгими.

Вообще, зеленая деревянная Лошадь благоволит тем, кто собирается пожениться. Покровительница года уважает семейные традиции и помогает молодоженам, которые ради любви готовы на многое или мечтают «раствориться» в своей второй половинке. Однако при этом Лошадь слишком ценит свободу, поэтому если предложение руки и сердца (или ответ на него) стало следствием какого-то принуждения, шантажа или нежелательной беременности, то такой брак очень быстро развалится.
 
Свадьбы и нумерология 
Если Лошадь располагает к заключению брака, то согласно нумерологической традиции 2014 год не очень благоприятен для свадеб. Числовое выражение года – 7, а семерка – число аскетов и отшельников. Многие нумерологи, а за ними и простые обыватели, говорят, что наступает год Вдовца. Считается, что люди, поженившиеся в этот период, рискуют прожить вместе очень мало времени.

Впрочем, если вы долго шли к решению о создании семьи и тщательно все обдумали, а также если вас с любимым человеком связывают не только чувства, но и общие деловые или интеллектуальные интересы, то вы можете безбоязненно играть свадьбу. 

Для того чтобы заручиться поддержкой Числа года, выбирайте следующие даты (любая из них после сложения дня, месяца и года и при последующем сворачивании до простого числа в сумме дает семерку):
Январь: 8, 17, 26
Февраль: 7, 16, 25
Март: 6, 15, 24
Апрель: 5, 14, 23
Май: 4, 13, 22, 31
Июнь: 3, 12, 21, 30
Июль: 2, 11, 20, 29
Август: 1, 10, 19, 28
Сентябрь: 9, 18, 27
Октябрь: 8, 17, 26
Ноябрь: 7, 16, 25
Декабрь: 6, 15, 24

Кстати, если вспомнить общепринятое значение числа 7, то оно символизирует Удачу, Фортуну, поддержку высших сил, так что, скорее всего, мрачные прогнозы по поводу года Вдовца сильно преувеличены.

Персональный нумерологический расчет даты свадьбы
Кроме того, вы можете высчитать персональную дату, которая подходит именно вашей паре. Для этого сложите отдельно цифры, соответствующие буквам в имени, отчестве и в фамилии невесты, суммируйте эти 3 результата и сверните до простого числа от 1 до 9. Таким же образом сложите день, месяц и год ее (вашего) рождения. Снова при необходимости сверните и прибавьте полученную сумму к Числу Имени. Тут ничего сворачивать не нужно.

Например, вам надо сделать расчет для дамы с именем Римма Игоревна Иванова, которая родилась 15.10.1982 года. Вот что получается: 
Римма: 9 + 1 + 5 + 5 + 1 = 21 = 2 + 1 = 3 
Игоревна: 1 + 4 + 7 + 9 + 6 + 3 + 6 + 1 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1 
Иванова: 1 + 3 + 1 + 6 + 7 + 3 + 1 = 22 = 2 + 2 = 4 
Число Имени: 3 + 1 + 4 = 8. 
15: 1 + 5 = 6 
10: 1 + 0 = 1 
1982: 1 + 9 + 8 + 2 = 20 = 2 + 0 = 2 
Число Даты Рождения: 6 + 1 + 2 = 9. 
Число невесты: 8 + 9 = 17.

Те же самые манипуляции проделайте с ФИО жениха и с его датой рождения. Сложите оба полученных числа (Число невесты и Число жениха) и прибавьте к ним 7. Если в результате у вас получилось от 11 до 32 (31 – крайнее число), то дальше ничего делать не нужно – день для свадьбы найден. 

Если же сумма больше, то снова сверните ее, но не до простого числа, а от 1 до 10. В том случае, если у вас результат равен 10, то вы с вашей второй половинкой счастливчики, и можете выбирать, назначать ли вам торжество на 1-е или на 10-е число.

Для определения месяца свадьбы сложите месяц рождения невесты с месяцем рождения жениха и снова прибавьте 7. Если у вас получилось от 9 до 12, то это и будет месяцем, благоприятным для бракосочетания. Если же сумма больше, то опять-таки сверните ее до просто числа.

В том случае, если вам выпал февраль, а дата попала на 29, 30 или 31 число, то сверните ее еще раз. Проделайте то же самое, если в полученном вами месяце 30 дней, а у вас в сумме 31.

Посмотреть соответствие чисел и букв русского алфавита можно в таблице: 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 

А Б В Г Д Е Ё Ж З 

И Й К Л М Н О П Р 

С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ 

Ъ Ы Ь Э Ю Я

Красивые числа для свадьбы в 2014 году 
2012-й стал последним годом, богатым симметричными датами – 12.12.12, 21.12.12, 01.02.12 и т.п., однако и в 2014-м можно отыскать числа, на которые многие захотят назначить бракосочетание, так как посчитают такое совпадение удачным. Если вы не придерживаетесь ни церковного, ни астрологического, ни нумерологического подхода к выбору даты для свадьбы, то обратите внимание просто на красивые сочетания: 
14.01.14 – старый Новый год символично начнет вашу семейную жизнь. 
14.02.14 – день Влюбленных, соответственно, тоже знаковая дата, может принести любовь на долгие-долгие годы. 
01.04.14 – день смеха – семейная жизнь будет веселой. 
14.10.14 – Покров Пресвятой Богородицы, она укроет вашу семью от бед и напастей.

Каким бы подходом вы ни воспользовались при выборе дня свадьбы, стоит помнить, что даже самая счастливая или правильная дата не является гарантией безоблачной семейной жизни. И только взаимная любовь, уважительное отношение к любимому человеку и умение идти на компромисс помогут вам сохранить брак и сделать его долгим и удачным.
Elite Video - Професійна відео-фото зйомка

Зелене весілля - день одруження

Найперше весілля в списку роковин. Вона і є вдень укладення шлюбу і точкою відліку нових ювілеїв. Святкується протягом першого року після укладення подружнього союзу кожного місяця в число весілля. Зазвичай дарують тільки квіти. Її символ - листя миртів у весільному вінці.

Ситцеве весілля (марлеве весілля) - роковини сімейного життя

Перший рік прожитий, молоді дізналися один одного ближче, подолали перші сімейні труднощі, зіткнулися з буднями і побутом сімейних відносин. Цього дня молоді обмінюються ситцевими хусточками, гостям прийнято дарувати вироби з ситцю, бавовни, шовку.

Паперове весілля - 2-річчя шлюбу

На другий рік в багатьох сім'ях з'являється малюк, а разом з ним з'являються нові труднощі і важливо, щоб у молодих вистачило сили і терпіння підтримувати один одного і будувати міцну і дружну сім'ю. Папір легко рветься, а тому все в руках самих молодих. Гості дарують красиві книги, картини, фотоальбоми Шкіряне весілля - 3 року сумісного життя Сім'я стала вже міцніша, але все ще схильна до змін, відносини все ще не сталі і гнучкі, як шкіра. Молодим дарують вироби з шкіри і шкірозамінника: сумки, портмоне, теки, ремені.

Льняне весілля - 4 року разом

На столах обов'язковим атрибутом повинні бути мерехтливі вогники, а в подарунок красиві свічки.

Дерев'яне весілля - п'ятиліття шлюбу

Дерево символізує міцність сімейних відносин, це вже не ситець і не папір. Цього дня прийнято дарувати подружжю дерев'яний посуд, ложки, шкатулки, дрібні предмети меблів.

Чавунне весілля - 6 років шлюбу

Чавун, не дивлячись на зовнішню міцність, крихкий метал, від удару він може тріснути. Так і відносини молодих, не дивлячись на чималий термін, необхідно підтримувати один одного і вогонь сімейного вогнища. Гості можуть подарувати мініатюрні чавунні горщики.

Цинкове весілля - через 6 з половиною років після одруження

Ці роковини нагадують, що і на брак, як і на оцинкований посуд, треба з часом наводити глянець. Гості дарують молодим набори посуду, каструль.

Мідне весілля - через 7 років після початку сумісного життя

Хоч мідь і не такий міцний метал, але все-таки благородний. Подружжя обмінюється мідними колечками або монетами - символом дзвінкого щастя, родичі і друзі дарують мідний посуд і прикраси.

Жерстяне весілля - 8 років сумісного життя

Роки йдуть, перевіряючи подружжя на міцність. На ці роковини прийнято дарувати: вироби з жерсті, такі як підноси, дека, форми для випічки, а також кухонне начиння, побутові електроприлади.

Фаянсове весілля - 9 років шлюбу

Фаянсові чашки привертають своєю красою, так і сім'я з кожним роком стає згуртованою і дружно, наповнюючи свою сімейну чашу достатком. Кращий подарунок подружжю цього дня - фаянсовий посуд, вироби з кришталю.

Рожеве весілля або День Рози (олов'яне весілля) - десятиліття

Цього дня прийнято дарувати букети яскраво-червоних троянд, які нагадають молодим про день весілля, про любов, яка вже пройшла випробування першим десятиліттям і не боїться ні шпильок, ні життєвих перешкод. Оскільки ці роковини мають, і іншу назву можна дарувати вироби і сувеніри з олова.

Сталеве весілля - 11 років сумісного життя.

Відлік нового десятиліття сімейного життя показує, що відносини загартувалися, стали міцнішими і міцнішими. Прийнято дарувати вироби із сталі.

Нікелеве весілля - 12 з половиною років шлюбу

Ці роковини нагадують подружжю, що необхідно підтримувати блиск сімейних відносин. Святкується вузьким сімейним кругом.

Мереживне (конвалієва) весілля - 13 років сумісного життя

Життя йде і плете свої мережива. Цього дня подружжю дарують мереживні серветки, скатертини, ажурні вироби зв'язані з тонкої шерсті. У цей ювілей можете подарувати один одному конвалії, такі світлі і ніжні, як ваша любов.

Агатове весілля - 14 років шлюбу

З кожним роком відносин набувають нові фарби, сімейне вогнище спалахує дорогоцінним вогнем. Подружжю прийнято дарувати вироби з агата або слонячої кістки.

Скляне весілля (кришталеве весілля) - 15 років сумісного життя

Ці роковини уособлення чистоти і ясності сімейних відносин, безхмарного щастя двох людей, що люблять. Цього дня підносять скляний або кришталевий посуд.

Бірюзове весілля - 18 років, прожиті в браку

У ці роковини дарують прикраси з Бірюзи.

Фарфорове весілля - 20 років шлюбу

У новий сімейний ювілей святковий стіл сервірується новим фарфоровим посудом. Дарують цього дня також фарфор.

Срібне весілля - 25-річний ювілей

Чверть століття прожита разом - це вже немало! Срібло як благородний метал є символом прекрасного і міцного союзу. Цей ювілей прийнято відзначати разом зі всіма родичами і друзями. Подружжя обмінюється срібленими колечками і згодом носить їх разом з обручальними. Гості несуть в дар сріблений посуд і столові прилади.

Перлове весілля - 30-річчя шлюбу

Перли є символом бездоганних сімейних відносин, оскільки справжні перли ніколи не блякнуть. А 30 років як 30 жемчужен, нанизані на нитку часу. Цього дня чоловік підносить дружині перлове намисто.

Янтарне весілля - 34 року

Цей камінь повинен пролежати декілька сторіч, щоб стати таким, яким він є. Подарунками до ювілею можуть стати прикраси з Янтарю.

Полотняне весілля (льняне весілля, коралове весілля) - 35 років сумісного життя

Символом цих роковин є полотняна скатертина, втілюючи собою мир, благополуччя і домашній затишок. У подарунок підносять полотняні скатертини, серветки, покривала, рушник і простирадла. А також, оскільки роковини мають і іншу назву, дарують вироби з коралів.

Алюмінієве весілля - 37 з половиною років сумісного життя

Ці половинчасті роковини свідчать про міцне подружнє щастя. Прийнято дарувати побутові вироби з алюмінію і інших металів, а також сувеніри.

Рубінове весілля - 40-річчя шлюбу

Рубін - це символ полум'яної любові. Цей ювілей говорить про те, що близькість подружжя стала кровною, оскільки колір рубіна такий схожий на кров. Цього дня прекрасним подарунком для дружини стане кільце з рубіном від чоловіка, що любить.

Сапфірове весілля - 45 років сумісного життя

Символом цих роковин є камінь вірності - сапфір. Вважається, що цей камінь не тільки позбавляє від важких дум, але і освіжає відчуття, додає сили для боротьби із знегодами і хворобами. Цього дня подружжю дарують ювелірні вироби з сапфіром.

Лавандове весілля - 46 років шлюбу

Подаруєте один одному букетик лаванди, що зберігає свою ніжність навіть в холодних горах.

Весілля кашеміру - 47 років сумісного життя

Подаруєте одяг з кашеміру затишну, теплу і надійну, як любов подружжя.

Аметистове весілля - 48 років шлюбу

Чоловік дарує дружині прикрасу з аметиста на знак подружньої вірності.

Кедрове весілля - 49 років сумісного життя

Це дерево таке міцне, надійне і тепле, як ваші відносини.

Золоте весілля - 50-літній ювілей

Дожити до цього ювілею випадає вибраним, а тому ці роковини святкуються урочисто і пишно. Запрошують рідних і близьких, обов'язково дітей, внуків, правнуків, друзів і товаришів по службі. І оскільки прожито разом півстоліттям, а старі обручки потерлися і потьмяніли, подружжя обмінюється новими золотими кільцями, які підносять їм в подарунок діти. А старі обручки, як сімейна реліквія передаються неодруженим внукам і правнукам.

Смарагдове весілля - 55 років шлюбу

На ці роковини прийнято дарувати подружжю прикраси із смарагдом.

Діамантове весілля (алмазна) - 60-літній ювілей

Діамант - символ цих роковин, це найтвердіший коштовний камінь, що символізує нерозривність і вічність шлюбного союзу.

Залізне весілля - 65 років шлюбу

Ці роковини - рідкісна подія, яка свідчить про міцність сімейних уз, що за такий час стали твердими, як залізо.

Кам'яне весілля - 67 з половиною років сумісного життя

І камінь здатний зруйнувати час, але любов перевірену таким терміном не зможе зруйнувати ніщо і ніхто.

Благодатне весілля (вдячне весілля) - 70 років шлюбу

Ще один ювілей подружнього життя, коли озираєшся назад, на внуків, що виросли, і правнуків і розумієш, що любов послана небом - це благодать і дійсне щастя.

Коронне весілля (друге діамантове весілля) - 75 років шлюбу

Ці роковини вінчають довголітнє і щасливе життя двох подружжя, що любить.

Дубове весілля - 80 років шлюбу

Ваше сімейне життя така ж довгожителька, як це дерево.